روش های جوانسازی

کاربرد لیپوماتیک در زیبایی

لیپوماتیک عمل جراحی غیرتهاجمی است و اگر به‌خوبی انجام نشود، سبب افتادگی پوست، نامتناسبی اندام‌هایی مثل ران و گودرفتگی غیرطبیعی و درد و خون‌ریزی می‌شود؛ چون در مقایسه با لیزرلیپولیز، از لیزر و حرارت استفاده نمی‌شود، لذا فیبروز (FIBROSIS) در بافت پوست به‌ندرت مشاهده خواهد شد.

۱۰ میلیون نفر از جمعیت ایران با معضلی به‌نام چاقی روبه‌رو هستند که کاهش مصرف لبنیات و افزایش مصرف فست فود و نوشابه‌های گازدار نیز در افزایش چاقی مؤثر است. گفته شده که ۳۰ درصد نوجوانان ایران به چاقی مبتلا هستند که این روند در زنان، بیشتر از مردان است. ۴۰ درصد کل مرگ‌ومیرها در ایران نیز از عوارض چاقی است که ارتباط مستقیمی با دیابت، انواع سرطان و بیماری‌های تنفسی و متابولیک دارد.

یکی از راهکار های لاغری غبغب لیپوماتیک غبغب است که تاثیر بسیاری در زیبایی دارد. زیبایی صورت از جمله عوامل تاثیرگذار در بالا رفتن اعتماد بنفس در افراد مختلف است.

عمل لیپوماتیک به طور کلی علاوه بر اینکه یک عمل پزشکی و تخصصی است، یک کار هنری نیز میباشد. شاید هر پزشکی قادر باشد با یک لیپوساکشن معمولی از بدن چربی هایی را خارج نماید، ولی مِتد حساسی مثل لیپوماتیک آن هم در قسمتی مانند بازو قطعا بایستی زیر نظر یک پزشک متخصص و باتجربه انجام پذیرد.

در این عمل پس از خارج کردن سلولهای چربی به نوعی تعادل بازو ایجاد شده و انگار که یک مجسمه ساز به خلق اثر پرداخته است، بنابراین نتایج بسیار زیبا می باشد و تاثیر شگرفی در زندگی روزمره و اعتماد به نفس فرد خواهد گذاشت.

ممکن است در بعضی موارد چربی خفیف و ناچیزی در بازو وجود داشته باشند، ولی یکی از سخت ترین نواحی بدن در چربی سوزی که حتی با رژیم های سخت نیز کاهش حجم پیدا نخواهد کرد بازو ها می باشند.

در هنگام انجام عمل لیپتوماتیک بازو برشی بسیار باریک در ناحیه زیر بغل ایجاد شده، کانول از ناحیه برش به زیر بافتهای بازو داخل می شود، سپس با ایجاد ارتعاشاتی باعث سست شدن پیوند بین سلولهای چربی می شود. ماحصل این فرایند آب شدن سلولهای چربی است که به راحتی توسط کانول ظرفی که به دستگاه مکش وصل است خارج می شود.

+ نوشته شده در پنجشنبه 12 خرداد 1401ساعت 14:25 توسط نیما | | تعداد بازدید : 122